http://www.ecentrum.pl/components/com_adsmanager/images/default.gifAll Ads

Ulisses ODPADY - moduł ODPADY, OPŁATY

-0001-11-30
Id: 5873
Program Ulisses ODPADY jest przeznaczony dla Jednostek Samorządu Terytorialnego (JST) zobowiązanych przez ustawę „O utrzymaniu czystości i porządku w gminie” do wdrożenia zintegrowanego systemu gospodarki odpadami komunalnymi. Dwa główne moduły programu - ODPADY i OPŁATY - ułatwiają wdrożenie całego systemu i jego późniejsze zarządzanie.

Innowacyjność programu CoMoTel ODPADY 2013 wynika z zastosowania w gminach sprawdzonych procedur wdrożonych w firmach usługowych, co pozwoliło osiagnąć dwa cele jednocześnie - wysoką jakość i przyjazną cenę (patrz "Innowacyjność programu" na końcu opisu).

Program w szczególności prowadzi ewidencję nieruchomości i deklaracji opłat, naliczania opłat i kontroli wpłat, prognozowanie dochodu gminy - czyli stronę ekonomiczną. Równolegle program prowadzi całą dokumentację związaną z gromadzeniem, przemieszczaniem i wykorzystaniem odpadów, co umożliwia automatyczne i precyzyjne raportowanie zgodnie z wymogami ustawy. Program jest optymalnym rozwiązaniem także dla gmin planujących zarządzać odpadami jako niezależnym systemem samofinansującym, gdyż pozwala kontrolować precyzyjnie przychody i koszty.

Program jest instalowany na serwerze gminy, licencja jest bezterminowa. Program jest kompletny i gotowy do zainstalowania i wdrożenia.

Więcej informacji na stronie www.odpady2013.pl


Program OPAŁ - rozliczanie dostaw węgla, oleju opałowego

-0001-11-30
Id: 50
Wydrukuj Zestawienie dla Urzędu Celnego w przysłowiowe 3 minuty!

Za dowolny okres!

Oferowany przez nas program CoMoTel OPAŁ ułatwia raportowanie do właściwych urzędów, gwarantując zgodność z aktualnymi przepisami dotyczącymi sprzedaży materiałów opałowych objętych akcyzą.

Jest to samodzielny program i generuje dokumenty i zestawienia wymagane przez Urzędy Celne bez konieczności instalowania dodatkowych programów.

Program zawiera: dokumenty dostaw, zestawienie do UC, deklaracja AKC-WW, fakturowanie sprzedaży węgla, bazę kontrahentów z danymi teleadresowymi.

Cena programu z modułem fakturowania wynosi 690,00 zł. netto (848,70 zł. brutto).


EKOSEDYM - przydomowe oczyszczalnie ścieków

2017-01-24
Id: 296863
Jeżeli Wasza posesja pozbawiona jest stałego dostępu do sieci kanalizacyjnej, z pewnością szukacie

szczegółowych informacji o alternatywnych rozwiązaniach, które skutecznie niwelują problem

związany z utylizacją ścieków komunalnych. W tej kwestii możecie liczyć na naszą profesjonalną

pomoc, ponieważ EKOSEDYM to marka z wieloletnim doświadczeniem, która zajmuje się

dystrybucją specjalistycznych urządzeń, takich jak biologiczne oczyszczalnie ścieków. To bardzo

nowoczesne systemy stworzone z myślą o potrzebach użytkowników. Przydomowa oczyszczalnia

ścieków ma bardzo wiele zalet: jest wygodna, tania w eksploatacji oraz bezpieczna dla środowiska.

Wszystkie osoby zainteresowane inwestycją w ekologiczne oczyszczalnie zapraszamy do

sprawdzenia naszej strony internetowej.


Gotówka na telefon

2017-01-23
Id: 296739Trener Fitness Wrocław - Dawid Pyra

2017-01-20
Id: 296599
Szukasz doświadczonego trenera fitness we Wrocławiu? Chcesz zadbać o osobisty trening ogólnorozwojowy, który pomoże Ci zbudować wymarzoną sylwetkę? Koniecznie odwiedź moją stronę internetową. To miejsce, w którym znajdziesz szczegółowe informacje o profilu mojej działalności oraz poznasz metody pracy. Dowiesz się, dlaczego trener personalny jest tak ważnym ogniwem, które jest niezbędne do osiągnięcia pożądanego sukcesu w wielu dyscyplinach sportu. Motywacja, plany treningowe i dietetyczne, trening indywidualny oraz trener osobisty - to wszystko znajdziesz w FITCOACH Studio treningu personalnego w centrum Wrocławia na ulicy Sokolniczej. Zapraszam!

Classified Ads Software powered by Juloa.com