Kaliska Rada Działalności Pożytku Publicznego zaprasza do wzięcia udziału w II Gali Wolontariatu objętej honorowym patronatem Prezydenta Miasta Kalisza Grzegorza Sapińskiego. Celem wydarzenia jest prezentacja i promocja oraz popularyzowanie wolontariatu, kształtowanie postaw prospołecznych, zachęcanie do podejmowania aktywności wolontariackiej oraz integracja lokalnej społeczności.

Lista laureatów zostanie ogłoszona podczas uroczystej gali, która odbędzie się 5 grudnia 2017 r. o godzinie 18.00 w Sali Recepcyjnej kaliskiego Ratusza.

Kandydatów do wyróżnień należy zgłaszać na specjalnie przygotowanym formularzu (do pobrania razem z regulaminem w załączeniu).

Termin zgłoszeń upływa 20 listopada 2017 r.

Wypełniony i podpisany formularz zgłoszeniowy należy złożyć w Centrum Organizacji Pozarządowych: osobiście, przesłać pocztą lub wysłać skan na adres mailowy.

Centrum Organizacji Pozarządowych – Wydział Spraw Społecznych i Mieszkaniowych
ul. Kościuszki 1a
62-800 Kalisz
III piętro, pokój 302
tel. 62/765 44 19 lub 797 702 486
Godziny urzędowania: 7.30 – 15.30
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin wraz z obowiązującym formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie http://www.kalisz.pl/pl/q/aktualnosci/ii-gala-wolontariatu

Źródło: http://www.kalisz.pl/

Dodaj komentarz

Reklama