„Majkowskie centrum rekreacyjno-sportowe przy ul. Tuwima 2 w Kaliszu” to kolejne zadanie realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego. W ramach prowadzonej inwestycji będą wykonane m.in. boisko do gry w rugby i piłkę nożną wraz z trybuną, które mają zostać oddane do użytku w lipcu tego roku.

W chwili obecnej na ukończeniu są roboty ziemne, także te, związanie z wykonaniem murów oporowych. W najbliższym czasie wykonawca przystąpi do budowy boiska. - Zakres inwestycji obejmuje m.in. przebudowę skarp, wykonanie murów oporowych i trybuny - mówi Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza. - Powstanie boisko ze sztucznej trawy do gry w rugby i piłkę nożną wraz z odwodnieniem. Obiekt zostanie wyposażony w oświetlenie, system monitoringu i stojaki rowerowe.

Planowany, umowny termin zakończenia robót budowlanych przypada na 10 lipca tego roku. Całkowita wartość zadania to 4.079.283,24 pln. Budowa jest na bieżąco nadzorowana przez wiceprezydent Barbarę Gmerek, która w ubiegłym tygodniu wizytowała teren inwestycji.

Źródło: http://www.kalisz.pl

Dodaj komentarz

Automotive Wrocław

Reklama