Firma Nestlé po raz kolejny porusza Polskę. W tym roku kaliszanie znów mają szansę na jedną z 16 siłowni zewnętrznych. Wszystko zależy oczywiście od aktywności mieszkańców miasta.

Celem akcji "Nestlé porusza Polskę" jest aktywizacja Polaków i zachęcenie ich do prowadzenia zdrowego trybu życia. W ubiegłym roku, dzięki zaangażowaniu mieszkańców gmin, na terenie kraju powstało kilkanaście siłowni zewnętrznych. W ramach kolejnej edycji akcji pojawi się następnych 16 plenerowych placów ćwiczeń (po jednym w każdym województwie).

W tym roku Miasto Kalisz wyznaczyło trzy lokalizacje, gdzie mogą powstać ufundowane przez Nestlé siłownie zewnętrzne - przy Połanieckiej, Podmiejskiej i Radosnej-Szczypiornickiej. Teraz wszystko zależy od kaliszan oraz ich aktywności podczas głosowania.

Zasady akcji są proste. Żeby zagłosować należy wejść na stronę www.nestleporusza.pl, wybrać zakładkę "głosowanie", wpisać nazwę miejscowości (my stawiamy oczywiście na Kalisz!), założyć konto, zalogować się i oddać głos. Głosować można codziennie, na jedną z udostępnionych lokalizacji, do 30 czerwca tego roku.

Zapraszamy do udziału w akcji!

Źródło: http://www.kalisz.pl/

Dodaj komentarz

Automotive Wrocław

Reklama