Stowarzyszenia i fundacje funkcjonujące na terenie Miasta Kalisza zapraszamy do wspólnego zorganizowania wydarzenia pod nazwą „Piknik z Organizacjami Pozarządowymi” i zaprezentowania na nim swojej działalności.
Zgodnie z podsumowaniem ankiety ewaluacyjnej ubiegłorocznego pikniku, tegoroczna impreza będzie miała również charakter jednodniowy i odbędzie się w sobotę 14 września na Głównym Rynku w Kaliszu, w godzinach 13.00 - 18.00.

Celem Pikniku jest pokazanie mieszkańcom Kalisza potencjału działających w naszym mieście organizacji, ich różnorodności oraz przede wszystkim bogatej oferty skierowanej do osób w każdej grupie wiekowej. Poznanie organizacji to również okazja do włączenia się w ich działalność, chociażby w formie wolontariatu, a tym samym realizacji własnych zainteresowań i pasji.

Program wydarzenia, w tym liczne atrakcje dla osób odwiedzających, będą współtworzyły same organizacje, które zechcą na pikniku zorganizować własne stoiska. Ze strony Urzędu Miasta w miarę zgłoszonego zapotrzebowania zabezpieczony zostanie m.in. sprzęt w postaci namiotów, stolików i krzeseł oraz drobne materiały niezbędne do zaprezentowania organizacji.

Zgłoszeń na piknik organizacje mogą dokonywać za pośrednictwem formularza zamieszczonego w załączeniu oraz dostępnego na stronie internetowej miasta, w terminie do dnia 31 lipca br. pod adres: Centrum Organizacji Pozarządowych (e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć osobiście: Urząd Miasta Kalisza, ul. Kościuszki 1 a, III piętro, pok. 302). Po tym terminie wspólnie ustalone zostaną szczegóły organizacyjne i techniczne oraz oferta programowa imprezy.

Zachęcamy, by na pikniku nie zabrakło żadnej aktywnej kaliskiej organizacji.

Więcej: https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/uiui,17667

Źródło: https://www.kalisz.pl

Dodaj komentarz

Reklama