Zapraszamy wszystkie Orkiestry Dęte OSP z Województwa Wielkopolskiego do udziału w Wojewódzkim Przeglądzie Orkiestr Dętych OSP 2019, który odbędzie się 23 czerwca 2019 r. w Kaliszu. Podczas Przeglądu Orkiestry z Powiatu Kaliskiego będą również oceniane w klasyfikacji Powiatowej.

Przegląd rozpocznie się o godzinie 10.00 przed kaliskim ratuszem wspólnym wykonaniem utworów pod batutą dyrygenta Jacka Konopczyńskiego, kapelmistrza dwóch orkiestr dętych w Rychnowie i jednej w Koźminku. Następnie kolumna orkiestr przemaszeruje na plac przed Basztę Dorotkę, gdzie odbywać się będą występy poszczególnych orkiestr.

Karty zgłoszeniowe orkiestr należy przesłać na adres Starostwa Powiatowego w Kaliszu Plac Św. Józefa 5, 62-800 Kalisz lub na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., do 14 czerwca br., liczy się kolejność zgłoszeń.

Szczegółowy program wydarzenia, karta zgłoszenia oraz Regulamin Wojewódzkiego Przeglądu Orkiestr Dętych OSP 2019 znajdują się pod adresem: http://www.powiat.kalisz.pl/art,1809,zapraszamy-na-wojewodzko-powiatowy-przeglad-orkiestr-detych-osp-2019-w-kaliszu

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Ludzi Dobrej Woli Ziemi Kaliskiej, Starostwo Powiatowe w Kaliszu oraz Zarząd Powiatowy Związku OSP RP w Kaliszu. Wydarzenie współfinansowane jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego i Starostwo Powiatowe w Kaliszu.

Źródło: http://www.powiat.kalisz.pl/

Dodaj komentarz

Reklama