Kalisz zajął 1. miejsce w rankingu Gazety Prawnej Aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży. Nagrodę odebrał dziś prezydent Grzegorz Sapiński. Wyróżnienia zostały wręczone podczas konferencji „Czas wolny Polaków”.

- Nietrudno zauważyć, że w ostatnich latach sport w Kaliszu znacznie się rozwinął. Powstało wiele obiektów, z których korzystają dzieci i młodzież - sale gimnastyczne, boiska, place zabaw i siłownie. Na inwestycje sportowe, w latach 2014-2018 wydaliśmy 43 miliony 187 tysięcy złotych. Dokładamy wszelkich starań, by powstawały kolejne obiekty – mówi Grzegorz Sapiński, prezydent Kalisza. - Cieszy fakt, że Dziennik Gazeta Prawna po raz kolejny docenił naszą aktywność.

- Upowszechnianie sportu i rekreacji ruchowej wymaga od władz samorządowych przeznaczenia części budżetów na dofinansowanie zadań związanych z aktywnością ruchową ogółu społeczności, z uwzględnieniem budowy terenów rekreacyjnych oraz urządzeń sportowych – podkreślają organizatorzy. - Wychodząc naprzeciw potrzebom dotyczącym szeroko pojętej aktywizacji sportowej dzieci i młodzieży Dziennik Gazeta Prawna organizuje ranking, którego celem jest wyłonienie i nagrodzenie samorządów wyróżniających się w tym zakresie dużą aktywnością.

Nagroda za działania w obszarze sportu to kolejne z wielu wyróżnień, które w ostatnim czasie zdobyło Miasto Kalisz.

Źródło: https://www.kalisz.pl

Dodaj komentarz

Komentarze  

#3 Declan 2019-02-05 13:48
Ridiculous story there. What occurred after? Take care!


Here is my weblog; maxatin amazon plus avis ebay comment utiliser: https://Fr.mti-info.com/
#2 Lillie 2018-12-23 18:25
I am glad to be one of several visitants on this great website (:, regards for posting.


Also visit my web-site - maxatin reviews: https://Nlbe.Dandrift.com/
#1 Geoffrey 2018-12-12 17:17
Temat intrygujący, ale szybkość wczytywania jest problematyczna.


Here is my web site - Miroslaw Kruczkowski: https://epoczta.com.pl/

Reklama