Już po raz dwudziesty trzeci właściciele najpiękniejszych balkonów, ogródków przydomowych i działek odebrali nagrody w konkursie Zielony Kalisz. Gratulacje laureatom złożył, w imieniu prezydenta Grzegorza Sapińskiego, wiceprezydent Tomasz Rogoziński.

Uczestnikom konkursu podziękowały także: Marta Okrasa, zastępca naczelnika Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Kalisza oraz Lidia Plajzer z Wydziału Kultury i Sztuki, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Kalisza, która poprowadziła uroczystość.

Jury oceniało uczestników konkursu w trzech kategoriach: balkony, loggie i parapety; ogródki przydomowe/zielone podwórza; działki na terenach Rodzinnych Ogródków Działkowych. Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali nagrody pieniężne w wysokości kolejno: 1100, 700 i 500 złotych.

W pierwszej z powyższych kategorii zwyciężyła Patrycja Garczarek. W drugiej Katarzyna Mirela Szmyt, a w trzeciej nagrodzona została Karolina Helwin.

Lista wszystkich nagrodzonych znajduje się na stronie https://www.kalisz.pl/dla-mieszkanca/aktualnosci/zielony-kalisz-rozstrzygniety,6224

Do konkursu zgłoszone zostały 33 obiekty z pierwszej kategorii, 25 ogródków przydomowych i 22 ogródki działkowe.

Źródło: https://www.kalisz.pl

Dodaj komentarz

Reklama