Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Kalisza zaprasza do udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Robimy SKOK na SMOG”.

Zadaniem uczestników jest przygotowaniu pracy plastycznej ilustrującej podejmowane działania na rzecz walki ze smogiem. Konkurs będzie trwał od 9 marca do 6 kwietnia (ostateczny termin nadsyłania prac). Rozstrzygnięcie nastąpi do 20 kwietnia 2018 r.

Czekają atrakcyjne nagrody, których fundatorem jest Prezydent Miasta Kalisza.

Zgłoszenia uczestnictwa w konkursie przyjmowane są do 9 marca mailowo przez Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Kalisza, email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Ratuszu, I piętro, pokój 29. Prace należy dostarczyć do dnia 6 kwietnia do Ratusza, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska, I piętro, pokój 32.

Szczegóły znajdują się na stronie http://www.kalisz.pl/pl/q/aktualnosci/robimy-skok-na-smog-wez-udzial-w-konkursie-i-wygraj-nagrody

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać w Urzędzie Miasta Kalisza, Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska ul. Główny Rynek 20, 62-800 Kalisz, I piętro, pokój 29, p. Marlena Fink, tel. 62 7654411, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Źródło: http://www.kalisz.pl

Dodaj komentarz

TEMPO Finanse

Reklama