McDonald

Kalisz bierze udział w 9. edycji konkursu "Świeć się z Energą", ma szansę zostać najpiękniej rozświetlonym miastem w Polsce i zdobyć cenną nagrodę. W ubiegłym roku, dzięki waszym głosom, udało się wygrać w pierwszym etapie. Teraz liczymy na jeszcze lepszy rezultat – zapraszamy na stronę http://www.se.pl/swiecsie/plebiscyt-miast/wielkopolskie/kalisz

W puli znalazły się nagrody o łącznej wartości aż 200 000 złotych netto. Wszyscy mistrzowie województw otrzymają energooszczędny sprzęt wart 10 000 zł. Z kolei na zwycięzcę finału ogólnopolskiego czekają dodatkowo nagrody o łącznej wartości 40 000 złotych! Pomoc dla rodzinnych domów dziecka, a może dla potrzebujących seniorów? O tym, na jaki dobroczynny cel zostanie przekazany sprzęt zadecydują włodarze 16 zwycięskich miast.

Plebiscyt miast podzielony jest na dwa etapy. Zwycięzcę etapu regionalnego i ogólnopolskiego wyłoni głosowanie. Zapraszamy do udziału.

Plebiscyt realizowany w tym roku wspólnie z Grupą ZPR Media , cieszy się od lat bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem. W poprzednią edycję akcji „Świeć się z Energą” włączyli się mieszkańcy i urzędy z ponad 200 miast z całej Polski, a łącznie oddano ponad 130 tys. głosów.

W ubiegłym roku Kalisz pokonał stolicę regionu i inne miasta w województwie wielkopolskim, zdobywając tym samym nagrody dobroczynne – energooszczędny sprzęt AGD o wartości 10.000 zł oraz awans do 2. etapu zabawy.

Liczymy na Wasze głosy!

Źródło: http://www.kalisz.pl

Dodaj komentarz

Reklama